Svetainė kraunasi

 
Prieškambario baldai
Prieškambario badai - tai batų dėžė, rūbų kabykla, spinta stumdomomis ar varstomomis durimis, veidrodis, dėklas skėčiams ir t.t. Dažniausiai prieškambaris būna gana mažo dydžio, todėl labai svarbu išnaudoti kiekvieną laisvos vietos centimetrą. Batų dėžė tilps net į 30cm gylio nišą, o jos spalvą galėsite pasirinkti iš daugiau kaip 400 spalvų.

Stumdomos durys, dažytas MDF, be aliuminio profilių. Stumdomos durys, frezuotas stiklas. Prieškambario baldai

Spinta stumdomomis durimis - neatsiejama dalis moderniame prieškambaryje. Tai patogu turint ribotą erdvę. Stumdomos durys atsidaro tyliai ir lengvai, o kokybiški ratukai užtikrina ilgaamžiškumą. Durų rankenas ( profilius ) galėsite išsirinkti iš daugiau kaip 30 skirtingų formų ir spalvų. Tai pilka, šampano, auksinė, konjako spalvos ar medžio imitacijos.

Stumdomos durys. Sulankstomos durys. Stumdomos durys.

Durų užpildą taip pat galėsite pasirinkti iš didelės įvairovės. Tai ir laminuota drožlių plokštė, stiklas, kuris gali apklijuotas spalvota plėvele, frezuotas stiklas, veidrodis paprastas ar tamsus, netgi tapetas ar medžiagos pluoštas RATTAN, o taip pat laminuotas stiklas Triplex, kurio piešinį galėsite pasirinkti iš daugybės skirtingų variantų. Visas šias medžiagas galima kombinuoti ir susikurti unikalias prieškambario duris, kurios atkreips kiekvieno jūsų svečio dėmesį.

Prieškambario baldų foto galerija  >>
 
Virtuvės baldai

Prieškambario baldai

Svetainės baldai

Vonios kambario baldai

Čiužiniai